Bestuur

Bestuur van VOCAP

Eva De Winter

Co-voorzitter

Eva.de.winter@vocap.be

linkedin-white.png

Chiel Buseyne

Secretaris en IT

Chiel.buseyne@vocap.be

linkedin-white.png

Brent Jansen

Verantwoordelijke marketing

Brent.jansen@vocap.be

linkedin-white.png

Judith Vandaele

Co-voorzitter

Judith.vandaele@vocap.be

linkedin-white.png

William Covents

Permanente vorming & partnerships

William.covents@vocap.be

linkedin-white.png

Hans van Stiphout

linkedin-white.png
 
Meewerkende leden

Ellen De Wilde

Events Officer

Ellen.de.wilde@vocap.be

linkedin-white.png

Julie Plusquin

Marketing en social media

Julie.plusquin@vocap.be

linkedin-white.png

© 2020 VOCAP, Vereniging van Organisatie-, Consumenten- en Arbeidspsychologie